ВСЕ, ЩО ВИ ХОТІЛИ ЗНАТИ ПРО КОСТЯНТИНА БРАВО
Я народився в 1971 році в невеликому регіональному місті Бердичеві. Мій батько працював бухгалтером на автопідприємстві, мама керувала цехом на рукавичковій фабриці.
Батьки були вимогливі і навчили мене відповідально ставитися до шкільного навчання, тому вчився я легко і отримував відмінні оцінки. З 2 класу ходив на секцію вільної боротьби, а з 4 класу перейшов на секцію боксу. Виступав на чемпіонаті України і посів 3 місце, став кандидатом у майстри спорту з боксу.
8 класів я закінчив із золотим Атестатом. Це дозволило мені з одним іспитом вступити до Бердичівського машинобудівного технікуму на перспективний факультет — Налагодження та експлуатація верстатів з числовим програмним забезпеченням.
У технікумі я теж відмінно вчився і до того ж очолив комсомольський осередок нашої групи. У складі команди з трьох чоловік я поїхав на олімпіаду з сопромату серед усіх технікумів Радянського Союзу. Наша команда здобула перемогу, за перше місце ми привезли приз-кольоровий телевізор для потреб технікуму.
Закінчив технікум я з червоним дипломом. У той час після навчання в технікумі необхідно було відпрацювати на виробництві обов'язково кілька років, як компенсацію витрат машинобудівної галузі на навчання. Знаючи, що я поїду вступати до вузу, Я дав своє першочергове право вибирати місце куди поїхати старості нашої групи, яка вже вийшла заміж, була вагітна і хотіла залишитися рідному місті. Мені дісталося напрямок в далеку Читу, Куди я не поїхав. Так як я вступив до вузу, я автоматично звільнявся від зобов'язання відпрацювання на виробництві.
Дитинство

Вступив я в Київський політехнічний інститут на факультет інформаційно обчислювальної техніки, кафедра прикладної математики. Вчитися було важко, але вдавалося знаходити час на дозвілля. Тому почав грати в КВК і став капітаном команди "матадори Політеху".
Після закінчення КПІ в 1996 році, виявилося що особливого попиту на програмістів не було, тому необхідно було терміново освоювати актуальні професії. У країні повним ходом йшла приватизація. Була гостра необхідність у фахівцях з фондового ринку. Тому я почав працювати у великому приватному приватизаційному холдингу, в який входили торговець цінними паперами "Профінвест" і приватизаційний інвестиційний фонд ""Перший Український Фонд приватизації".
Паралельно я закінчив заочний факультет фінансового менеджменту в Київському інституті інвестиційного менеджменту.
Наш холдинг був одним з лідерів приватизаційних конкурсів, на яких виставлялися багато ключових підприємств України.
У цей період в Україні вперше впроваджувалися стандарти електронної торгівлі фондовими активами. Я в якості представника нашої компанії входив до складу наглядової ради Першої фондової торгової системи. У нашій компанії ми тестували перші версії електронних терміналів.
Університет і початок кар'єри

Фондовий ринок сильно просів і скоротився після світової кризи доткомів. Тому я змінив вектор своєї діяльності в бік земельного девелопменту. За часів бурхливого зростання цін на житлову нерухомість в Києві росла і ціна на землю. Був великий тренд на девелопмент великих заміських котеджних містечок. Земля була підготовлена, але настала чергова світова фінансова криза 2008 року.
В результаті дворазового падіння цін і зупинки припливу інвестицій в Україну всі проекти були заморожені. Як наслідок я переходжу в сегмент будівництва житлової нерухомості.
У 2009 році я об'єдную свою активність з Володимиром Трофименко, власником девелоперської компанії НЕСТ. На той момент у компанії НЕСТ було призупинено будівництво трьох великих житлових комплексів - "Пори року"," Смарагдовий","Покровський Посад". Я увійшов в проекти по суті, як кризовий менеджер, так як взяв на себе сферу маркетингу і продажів. В результаті виникла необхідність зміни первинних концепцій і часткової реконструкції вже побудованих частин житлових комплексів.
Я влився в команду прекрасних професіоналів компанії НЕСТ і до 2011 року був завершений ЖК "Пори року", який був першим проектом в Києві, побудованим за принципом "місто в місті". До 2013 року був завершений ЖК "Смарагдовий", до 2016 року був завершений ЖК "Покровський Посад". Щасливі покупці раділи і заїжджали в свої квартири.
У 2016 компанія НЕСТ залучила партнерську девелоперську компанію "Нью Сигма Девелопмент" на будівництво першої черги житлового комплексу "Новопечерський Квартал". Так як я створював концепцію даного об'єкта в складі НЕСТа, то і я перейшов в партнерську компанію для забезпечення продажів нового об'єкта. Об'єкт побудований, продан. Паралельно я став учасником CEO CLUB UKRAINE.
Сегмент житлової нерухомості

У період карантину це трансформувалося в онлайн трансляції. І восени 2020 оформилося в щотижневі практичні зустрічі Клубу в просторі IC Coworking в ТРЦ "Блокбастер". Регулярно зустрічаємося Клубом по четвергах.
В даний момент з партнерами розвиваю кілька проектів будівництва котеджних містечок в передмісті Києва і готую до публікації дитячу книгу з фінансової грамотності та формування базових навичок для успішного життя.
Мої хобі: яхтинг, гольф, полювання.
Зараз
© 2021 Костянтин Браво.