Замовляйте паперову книгу з фінансової грамотності для дітей "Макс Шкіпер і подорож у світ втілення мрій"
Вкажіть Ваше ім'я, телефон, email щоб ми могли зв'язатися з Вами та з'ясувати, на яку адресу надіслати Вам книгу. Ми надішлемо книгу Новою Поштою з оплатою під час її отримання.
У процесі спілкування з моїми дітьми я звернув увагу, що дітям простіше передавати знання в ігровій формі. Так і народилася ідея моєї книги в стилі фентезі, яка доносить важливі знання з фінансової грамотності. Ця книга розповідає про багато важливих речей, наприклад: про правильне харчування, про те, як важливо саморозвиток, про правильну постановку досягнення мети.
Через великий потік інформації на різних платформах дитині самій складно визначити, що є цінним, а що нав'язує помилкові принципи. Батькам стає складно контролювати, які ролики дивиться їх дитина, якщо не сидіти поруч з ним постійно.
Книга є тим інструментом, який доносить важливі знання не через батьків, а через третю сторону.
— Історія створення
Книга дає можливість її читачеві самому створити свій уявний Всесвіт, свій маленький або великий світ і перетворитися зі звичайного споживача контенту в режисера свій життя, який створює її на основі власних принципів і бажань, а не під впливом зовнішніх обставин. Всі ми знаємо, що людина влаштована так, що чим більше ресурсів він вкладає в Отримання знань, тим важливіші ці знання стають для нього. Саме тому дуже важливо, щоб дитина прочитала цю книгу самостійно і прожив разом з уявними персонажами описані пригоди, різного роду завдання, вивчив принципи досягнення успіху. Тоді це стане частиною прожитого досвіду, і дитина нарівні з героєм книги вбере ці принципи, роблячи це захоплено і з інтересом.
Книга є потужним інструментом становлення особистості дитини, тому що на відміну від мультфільмів, дитячих фільмів і різних відео на Youtube, вона вимагає розумової діяльності.
— Корисність цієї книги
Результат
В результаті впровадження отриманих знань дитина зможе з ранніх років:
Формувати свій інвестиційний капітал, відчувати себе захищеним, бути впевнений у завтрашньому днем.
Правильно ставити цілі і планомірно їх досягати.
Займатися улюбленою справою.
Не піддаватися маніпуляціям з боку і самостійно підтримувати свою психологічну стабільність.
Вибудовувати комфортну комунікацію з оточуючими людьми.